Conrad Bosphorus HotelYıldız Sarayı yakınındaki 5 yıldızlı Conrad Istanbul Bosphorus Otel 24-saat resepsiyon, vale hizmeti, mihmandar servisi sunar. Beşiktaş semtinde yer alan otel, 1,7 km mesafedeki İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı gibi popüler turistik mekanlara yakındır.

Otel, Dolmabahçe Sarayı'dan birkaç dakikalık sürüş ve Beşiktaş Surp Asdvadzadzin Kilisesi'a 10 dakikalık kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Bu otel, İstanbul şehrinin merkezinden 6 km uzaklıktadır. Abbas Ağa Cami yakındadır.

LCD TV, smoke detectors and coffee/tea making facilities are provided in the rooms of this pet-friendly property. Guests can enjoy spectacular views of the old town. You'll find nice touches like free toiletries, a dryer and hairdryers to enhance your stay.

Kahvaltı her sabah barda servis edilir. Konuklar, tesisten 5 dakikalık mesafedeki Summit Bar and Terrace restoranında Avrupa ve çağdaş yemeklerinin tadını çıkarabilirler. Otel ayrıca Sultanahmet Tramvay Durağı tren istasyonuna 30 dakikalık yürüme mesafesinde ve Istanbul Sabiha Gokcen Uluslararasi havaalanına 43 dakikalık sürüş mesafesindedir. Otel, buharlı hamam, masaj dahil olmak üzere pek çok bakım hizmeti sunmaktadır.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image