Voyage Torba PrivateTüm yıl boyunca misafirleri için eşsiz tenha bir dünya yaratan Voyage Torba Private Hotel, Torba köyünün kusursuz atmosferinde, doğayla iç içe, cennet gibi bir tatil sunuyor.

Her misafir için özel bir dünya yaratan Voyage Torba Özel havuzuna erişimi olan şık odalar, tatilinizi ayrıcalıklı bir eğlenceye dönüştürecek!

Voyage Torba Hotel'de bulunan Sense Spa, cildinizi şımartma ve enerjiyi geri kazanma fırsatı sunarken, nitelikli profesyoneller tarafından gerçekleştirilen dünya standartlarında çeşitli terapiler, bakımlar ve masajlar sunar. Voyage Torba Private Hotel'in konukları da uzun süre birikmiş yorgunluktan kurtulmak için Sense Spa'yı ziyaret edebilirler.

300 metre uzunluğundaki pitoresk kum plajı, romantik iskelesi ve konforlu şezlongları ile büyüleyen otel, gün boyu kusursuz bir plaj tatili yaşamanıza olanak sağlıyor. Voyage Torba otelinin arazisi üzerinde farklı noktalarda yer alan çeşitli derinliklerdeki havuzlar, unutulmaz bir zaman geçirmenize olanak sağlıyor. Ve yaz boyunca otelde düzenlenen birbirinden heyecanlı şovlar tatilinize renk katacak!

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image