Titanic Deluxe BodrumEge'nin iki kıyısı Bodrum ve Mikonos'un konfor ve peyzaj özelliklerini birleştiren, Bodrum'un en güzel koylarından biri olan Güvercinlik'te, Pina yarımadası ve Cennet körfezinin muhteşem manzarasına sahip Titanic Deluxe Bodrum, sizlerin beğenisini kazanacak. sonsuza kadar kalp.

Muhteşem Güvercinlik koyunda 80 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen Titanic Deluxe Bodrum, denize sıfır konumda olup 350 metre uzunluğunda bir plaja sahiptir.

Konfor, enfes lezzet ve eğlenceyi bir araya getiren Titanic Deluxe Bodrum, doğaya yakın harika bir tatil için ideal.

Sizi büyülemek ve konaklamanızı unutulmaz kılmak amacıyla, Ege Denizi'ne bakan şık, ayrı ayrı tasarlanmış restoranlar, en taze malzemelerle hazırlanan, en yetenekli şeflerin büyük bir özenle hazırladığı, dünya ve Türk mutfağından çeşitli lezzetler sunuyor. yemek pişirmek bir sanattır.

2.500 m²'lik Ege Denizi manzaralı BeFine Spa, kendinizi sağlıklı, güçlü hissetmenizi ve birikmiş yorgunluktan kurtulmanızı sağlayacak. Seanslar sırasında dünyaca ünlü kozmetikleri uygulayan uzman terapistlerin usta dokunuşlarıyla rahatlayın.

Mavi Ege Denizi manzaralı zarif masaj odaları, özel olarak aydınlatılmış buhar odası, kar kaynağı, sauna, şok duşlar, güzellik salonu, rahatlama ve arınma programları, egzotik kokular ve yatıştırıcı bitki çayları - tüm bunlar kendinizi iyi hissetmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. dolu. dinlenme.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image