The Ritz Carlton Residences BodrumBodrum'un kalbinde yer alan The Ritz-Carlton Residences, Bodrum 74 seçkin, modern ve müstakil özel villadan oluşan bir sitedir. 126.000 metrekarelik tepelik bir özel yarımadada ideal bir konuma sahiptir. Ege Denizi'nin panoramik manzarasına sahip villalar, tenha bir sahil şeridine ve 4,7 mil plaja sadece birkaç adım uzaklıkta, deniz kenarında lüks yaşamı yeniden tanımlıyor.

Dünyaca ünlü Güney Afrikalı mimarlık firması SAOTA tarafından tasarlanan üç tipte 74 villa, açık kat planları, özel ısıtmalı havuzlar ve peyzajlı bahçelere sahiptir. , çardaklar ve güneşlenme terasları.

Bodrum'un mimari ve ekolojik özelliklerine uygun olarak tasarlanan villalar, doğal malzemeler, renk paletleri ve özel çevre düzenlemesi ile doğal çevre ile kusursuz bir uyum içindedir.

The Ritz-Carlton'ın ilk müstakil rezidansı olarak, The Ritz-Carlton'ın efsanevi üstün hizmeti ve tenha bir kumsal, çeşitli güneşlenme terasları ve güverteler dahil olağanüstü olanaklarla, bölgedeki başka hiçbir şeye benzemeyen olanaklar açısından zengin bir yaşam tarzı sunuyor. masaj kabinleri, soyunma odası, ortak yüzme havuzu, doğal yüzme havuzu, restoran ve bar, fitness center, çocuk kulübü, concierge residence ve lounge, spa, medya ve konferans salonlu club house

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image