Reges A Luxury Collection Resort & SpaEge Denizi'ne bakan yemyeşil, peyzajlı bahçelerin içinde yer alan Reges A Luxury Collection Resort & Spa, tüm yıl boyunca bir batı Türk sahil kasabasının nihai lüksünü ve cazibesini sunmaktadır.

Eşsiz bir manzara sunan Reges A Luxury Collection Resort & Spa'da odaların konforunu yaşamaya hazır olun! Size ilk dakikalardan itibaren ev konforu yaşatacak özel dekore edilmiş şık odalarda kusursuz hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Lezzetli Türk ve Akdeniz mutfaklarını tadın. Her gün şefler sizi inanılmaz yemekler ve tatlılarla şaşırtmaya çalışacak. A Luxury Collection Resort & Spa'da konuğun arzusu her şeyden önce gelir, bu nedenle otel personeli her türlü sorunun çözümünde yardımcı olmaya her zaman hazırdır.

Fitness merkezinde harika zaman geçirebilir veya havuz kenarında rahatlayabilirsiniz. Otelin yakınında birçok eğlence ve tarihi mekan bulunmaktadır. Otelin en genç konukları Çocuk Kulübü'nü ziyaret edebilir ve eğlenebilir. Onlar için birçok gösteri programı ve eşit ustalık sınıfları yapılacak.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image