Mandarin Oriental BodrumEge Denizi'ne bakan Mandarin Oriental, Bodrum, hayallerin gerçekleştiği nefes kesici bir tatil beldesidir. İki özel plajı ve harika tesisleri olan 5 yıldızlı enfes bir tesis - sadece rahatlayın ve anın tadını çıkarın. Sessiz, şık ve şaşırtıcı derecede konforlu otel, pitoresk Paradise Bay'deki konumuyla dikkat çekicidir. Gurme restoranları, spa'sı, lüks daireleri, odaları, süitleri ve villaları ile benzersiz bir birinci sınıf tatil köyü.

Tesisin merkez binasında yer alan tüm odalar ferahtır ve huzurlu bir atmosferde modern bir tarzda dekore edilmiştir. Hemen hemen her oda, şezlonglar ve yemek alanı içeren bir açık teras ile tamamlanmaktadır.

Otelin iki katına yayılmış olan The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum, 2.700 m2'lik bir alana yayılmış, bir sahil beldesinin eşsiz atmosferini mükemmel bir şekilde tamamlamaktadır. Burası rahatlamak ve gençleşmek için idealdir. Ege Denizi'ne bakan spa, kişiselleştirilmiş bir spa sağlıklı yaşam programı ve bir dizi özel su tedavisi sunmaktadır.

Fitness merkezi, fitness hedeflerinize hızla ulaşmanıza ve formda kalmanıza yardımcı olmak için son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır. Burada koşu bantları, yörünge makineleri, kürek makineleri, egzersiz bisikletleri ve Kinesis Wall makinesi dahil olmak üzere gerekli tüm güç ve kardiyo ekipmanlarını bulacaksınız.

Otelin restoranları ve barları dünyanın dört bir yanından yemekler sunmaktadır. Şefler tüm pişirme sürecini kontrol edecekler, böylece sonunda enfes tadın tadını çıkarabilirsiniz ve bolca zevk alabilirsiniz.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image