Maçakızı Hotel BodrumRahat butik otel, teraslardan pırıl pırıl deniz ve bahçenin güzel manzarasına sahip modern konforlu odalar ve villalar, çeşitli gurme yemekler ve içecekler sunan bir restoran ve bar, Spa ve fitness merkezleri, bir yüzme havuzu ve özel bir plaja sahiptir. Maçakızı Hotel, dinlendirici ve gözlerden uzak bir konaklama için mükemmel bir seçimdir.

Zeytin ağaçları ve yemyeşil bir bahçe ile çevrili açık hava restoranı, taze deniz ürünleri de dahil olmak üzere çeşitli Türk, Akdeniz ve dünya mutfaklarının yanı sıra geniş bir şarap listesi sunmaktadır.

Maçakızı Hotel Bodrum'da modern ekipmanların bulunduğu bir fitness merkezi, fitness dersleri, yoga, su sporları ve otelin teknesinde tekne gezileri bulunmaktadır. Otel, Fransız kozmetik markası Nuxe'nin ürünlerini kullanarak vücut ve yüz için çeşitli masaj ve bakımları deneyebileceğiniz, bahçesinde hamam ve çardak bulunan bir Spa merkezine sahiptir.

Otelde sauna, hamam, hamam hizmetleri verilmektedir. . Sessizlik ve rahatlama bilenler için bir Spa veya sağlıklı yaşam merkezi bulunmaktadır. Tenis oynarken harika zaman geçirebilirsiniz. İyi bir fiziksel şekli korumak için otel bir spor salonu ve yoga sunmaktadır. Otel, su aktivitelerinin yanı sıra gezi organizasyonlarına da sahiptir. Kutlama organizasyonu hizmeti, bir evlilik yıldönümünü, doğum gününü veya başka bir tatili zarif bir şekilde kutlamanıza yardımcı olacaktır.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image