MGallery The Bodrum Hotel YalıkavakMGallery The Bodrum Yalıkavak, muhteşem mimarisi ve rahat iç mekanı ile, birçok restoranı ve ünlü marka mağazalarıyla Yalıkavak limanına yakın en iyi otellerden biri kuşkusuz. Burada Ege Denizi'nin göz kamaştıran renkleriyle unutulmaz bir deneyim, rahat bir plaj tatili ve gelişmiş altyapı bulacaksınız.

Otelin açılışı 1 Temmuz 2021'de gerçekleşti ancak şimdiden Türkiye'ye tatile gidenler arasında popüler hale geldi. Diğerlerinin aksine, rekabette öne çıkmayı başardı. Pitoresk sahil boyunca yat gezileri nelerdir, başka yerlerden bahsetmiyorum bile.

Otel, Bodrum Uluslararası Havalimanı'na 53 km, şehir merkezine 20 km, Akdeniz'in en büyük yat limanlarından biri olan "Yalıkavak Marina"ya 5 km uzaklıktadır.

Otel, konuklarına 35 süit, 2 restoran, 2 bar, SPA merkezi olmak üzere 102 oda sunmaktadır. Hoş bir iç mekan sizi evinizde hissettirecek ve pencereden güzel bir manzara her gün gözünüzü memnun edecek. Ciddi bir iş toplantısı yapmanız gerekiyorsa, bu, otelin konferans salonlarından birinde yapılabilir (toplam 4 adet vardır).

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image