METT Hotel & Beach Resort BodrumRahat zarafet ve kusursuz stil - bu, gezegenin en güzel yerlerinde bulunan METT butik otellerinin konseptidir. Birinci sınıf hizmet ve iyi gelişmiş altyapı sayesinde koleksiyondaki oteller, metropolün koşuşturmacasından uzakta, gözlerden uzak bir tatil için ideal bir yer örneğidir.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, huzuru ve sessizliği sevenler için ideal bir yer haline geldi. Rahatsız edici şehirden uzakta, sadece dalgaların sesinin duyulduğu bir yer, Ege Denizi kıyısında, METT Hotel & Beach Resort Bodrum yer alıyor.

Otelde herhangi bir zamanda kendinizi kısıtlanmış hissetmeden egzersiz yapmanızı sağlayan bir fitness merkezi bulunmaktadır. Mümkün olduğunca dinlenmek ve gençleşmek isteyenler için harika bir SPA merkezi var. Kendinizi, işlem sırasında hiçbir şeyin sizi rahatsız etmemesine özen gösterecek gerçek bir profesyonelin ellerine emanet ettiğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz.

Otelde birkaç restoran bulunmaktadır. İstediğinizi, geleneksel Türk mutfağını veya yüksek mutfağı seçebilirsiniz. Otelin şefleri, uzun yıllara dayanan deneyime sahip oldukları için her türlü isteğinizi yerine getirebileceklerdir.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image