Kempinski Hotel Barbaros Bay BodrumEl değmemiş Barbaros Körfezi'nin kayalıklarında yer alan 5 yıldızlı lüks bir otel olan Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, sizi muhteşem eğlence olanaklarını bir tat ve aroma senfonisi ile birleştiren pitoresk bir ortamda Avrupa şıklığının en iyisini yaşamaya davet ediyor. .

Yarımadanın en bozulmamış kısmında yer alan Kempinski Hotel Barbaros Bay, otantik Akdeniz mimarisini çağdaş Avrupa tasarımıyla ustaca harmanlamaktadır. Ayrıca, gündüz dinlenmek ve rahatlamak için bu seçkin otel, Mavi Bayrak ödüllü özel bir kumsal, bir sonsuzluk havuzu, 5500 m2'lik eşsiz bir spa sunmaktadır. ve otantikliği bölgenin mükemmel mutfak spesiyaliteleriyle birleştiren bir dizi rakipsiz restoran.

Ege bölgesi, yılın büyük bir bölümünde bu bölgede görünen güneşin yarattığı harika tatlar ve aromalarla cömerttir. Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum'daki gastronomi ekibi, Türkiye'nin tüm bölgelerinden ve Ege Yarımadası'ndan özenle seçilmiş tat ve aromalarla misafirlerine eşsiz bir gastronomi deneyimi sunuyor.

Barbarossa'nın mutfak alanında Ege mutfağı, La Luce ise muhteşem deniz manzarası eşliğinde güney İtalyan lezzetleri sunmaktadır.

Kempinski Hotel Barbaros Bay SPA'nın açık ve ferah tasarımı, Ege Denizi'nin güzel manzarası ve son teknoloji ekipmanlar size eşsiz bir deneyim yaşatacak. Ayrıca fitness salonunu ziyaret edebilir, bir eğitmen eşliğinde egzersiz yapabilir veya kendiniz yapabilirsiniz.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image