Kaya Palazzo Resort & Residences Le Chic BodrumKaya Palazzo Le Chic Bodrum, Bodrum'da yepyeni, benzersiz bir oteldir. Temmuz 2020'de kapılarını açtı ve şimdiden önde gelen liderlerden biri olmayı başardı.

Berrak deniz, altın kum, büyüleyici manzaralar tüm yıl boyunca size enerji verecek ve yaşanan duygular ve izlenimler uzun süre hafızanızda kalacaktır.

Özgün mimari, seçkin iç mekan ve kaliteli hizmet, Palazzo Luxury Collection markasını yepyeni bir seviyeye taşıyor ve Ege kıyılarında yeni bir çağ başlatmaya başlıyor.

Yeşilliklerle çevrili Kaya Palazzo Le Chic Bodrum'a yapacağınız bir gezi, size doğayla baş başa kalmanın maksimum hissini verecektir. Yeşilliklerin gürültüsü, kuşların cıvıltısı ve masmavi deniz - şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenler için ihtiyacınız olan şey bu, burada zaman duruyor ve donuyor. Sahilde konforlu odalarda, rezidanslarda veya lüks villalarda konaklamak en talepkar misafirleri bile kayıtsız bırakmayacak, Kartalkaya, Belek ve Girne bölgelerindeki Kaya Palazzo otellerinden miras kalan gastronomi deneyimi, en ateşli gurmeleri gurme lezzetlerle şımartacak. dünya mutfakları.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image