Bodrum LoftGezginler, doğal koylarının yanı sıra sıra dışı alışveriş, yemek ve gece hayatı sunan sahil şeridindeki küçük kasabaları keşfetmek için yıllardır yat cenneti Bodrum'a yelken açmaktadır. Yeni Bodrum Loft, güzel sahil şeridine mükemmel bir ektir.

Sadelik ve lüksü birleştiren modern, bol güneş alan bir Ege köyü olarak tasarlanmıştır. Dört yatak odalı bir villaya kadar çok çeşitli konaklama seçenekleri, Bodrum Loft'u Demirbükü Koyu'nda gözlerden uzak bir kaçamak için mükemmel bir inziva yeri yapmaktadır. Eşsiz tasarım, maksimum mahremiyet ve bohem lüks sizi bekliyor.

Dinlenmek ve yenilenmek için tasarlanan Bodrum Loft Spa, kendinizi iyi hissetmek için son derece lüks bir mekandır. Konuklar, spa, buhar odası, sauna, kapalı ve açık masaj odaları dahil olmak üzere tesis bünyesindeki çok çeşitli seçkin olanakların keyfini çıkarabilirler.

Güne direk spor salonuna giderek başlamak isteyenler için nefes kesen deniz ve manzara manzaraları dahil her detay düşünüldü. Fitness merkezi, çok çeşitli kardiyo ve ağırlık makineleri sunmaktadır. Kişisel eğitim, özel yoga veya Pilates dersleri istek üzerine mevcuttur.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image