Voyage Belek Golf & Spa  Yeşil çam ağaçlarıyla çevrili muhteşem bir noktada yer alan Voyage Belek Golf & Spa, 5 yıldızlı her şey dahil lüks konsepti ve Montgomerie Maxx Royal Golf Sahası'na erişimi ile mükemmel bir golf tatili için ideal bir yerdir.

Voyage Belek Golf &SPA, 300 metre uzunluğundaki güzel bir kumsalda yer almaktadır. 2019 yılında tamamen yenilenen bu muhteşem beş yıldızlı lüks golf tesisi ikiye ayrılmıştır; biri mükemmel bir çocuk kulübü, tren temalı çocuk büfesi ve su parkı gibi küçük konukları şımartmak için muhteşem aile olanakları sunarken, diğer yarısı yetişkinlere hitap ediyor, sadece yetişkinlere özel bir restoran ve yetişkinlere özel havuz ile dinlendirici bir tatilin tadını çıkarabiliyor. Otel ayrıca aileler ve yetişkinler için ayrı alanlara sahip kendi özel plajına sahiptir.

Şık bir şekilde dekore edilmiş, her şey dahil, 5 yıldızlı Voyage Belek, unutulmaz bir tatil için ideal bir mekandır. Tatil beldesi, herkesi eğlendirmek için birçok aktiviteye, çok çeşitli mutfak seçeneklerine, geniş kapalı ve açık havuzlara, rahatlatıcı bir spaya ve muhteşem bir plaja sahiptir.

Montgomerie Maxx Royal Golf Club

  Turkish Airlines Open'a iki kez ev sahipliği yapan Montgomerie, golfçülerin gözdesi. 2008'de hizmete giren bu 18 delikli, 72 par'lık golf sahası, 8 göl ve 7 sığınağı ile zorlu ve dalgalıdır.

Montgomerie Maxx Royal, Türkiye'nin en büyüleyici golf sahalarından biridir ve dünyanın en büyüklerinden biri olarak adlandırılmıştır. Bu mükemmel golf sahasının son 9 deliğinde projektör (gece aydınlatması) seçeneği bulunmaktadır.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image