Tui Blue Sherwood Belek



Akdeniz kıyısındaki şık bir otel, dünyanın her yerinden turistleri kendine çeker ve Türk misafirperverliğini tam olarak deneyimlemenizi sağlar.

Burada rahatlayabilir ve gevşeyebilir, tüm sorunlarınızı ve endişelerinizi unutabilir ve kendinizi palmiye ağaçları ve dalgaların sesiyle çevrili unutulmaz bir peri masalına kaptırabilirsiniz.

Otel, zarafet ve modern stili birleştiren 230 aydınlık ve ferah oda sunmaktadır. Odaların çoğu ana binada yer almaktadır. Swim up ve Lake House odaları iki katlı havuzlu evlerde yer almaktadır.

Bar ve restoranlarda enfes bir gastronomik yolculuk, canlı lezzetler ve kusursuz hizmet bulacaksınız. Tui Blue Belek, dinlendirici bir tatil sevenler için bir oteldir.

Ana restoran, kalite ve hijyen sertifikaları ile onaylanan seçkin yiyecek ve içecekler ile uluslararası yemekler sunmaktadır. Otelin ödüllü şefleri her zaman lezzetli yemekler sunar ve konukların her türlü isteğini yerine getirmeye hazırdır. Ana Restoranda açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinin tadını çıkarın. Şefler, diyet ve glütensiz mutfağı sevenler için ayrı bir menü hazırladı.

Çeşitli masaj ve terapiler, fitness merkezi hizmetleri ve çok çeşitli spa hizmetleri sunan TUI BLUE BELEK otelde sporun ve sağlıklı bir yaşam tarzının tadını çıkarın.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image