Sherwood Greenwood ResortSherwood Greenwood Resort, Kemer'de yüksek dağlar ve 100 yıllık çam ağaçları arasında yer alan 5* bir oteldir. Otel sakin atmosferi ile dikkat çekiyor, gürültülü şehirden uzak, tamamen rahatlamanıza ve doğanın tadını çıkarmanıza izin veriyor.

Otel, konuklarına Akdeniz kıyısında ayrıcalıklı bir tatil sunuyor. Dalgaların sesi ve temiz deniz havası - tatilinizi başarılı kılmak için ihtiyacınız olan şey budur.

Sherwood Greenwood Resort bölgesinde birkaç havuz var ve ek olarak -

yetişkinler ve çocuklar için su kaydırakları. Sporsuz bir gün yaşayamayanlar için,

tüm modern gereksinimlere uygun özel donanımlı bir fitness merkezi.

Otelde bir ana restoran ve hem yerel hem de ulusal mutfaklardan lezzetleri tadabileceğiniz birçok A La Carte restoran bulunmaktadır. Otelin şefleri, benzersiz lezzetler ve eşsiz tariflerle sizi şaşırtmak için ellerinden geleni yapacaktır. Sherfood sizi muhteşem bir gastronomik yolculuğa çıkaracak.

Sherwood Greenwood Resort özellikle gençler için parlak bir eğlence programı hazırladı. Birçok etkinlik, mini disko, yarışmalar ve bayrak yarışları, zamanın ne kadar hızlı geçtiğini fark etmemenizi sağlayacak.

Oteldeki odalar, her şeyden önce tüm konukların rahatlık ve ev rahatlığı hissedeceği şekilde donatılmıştır. Aydınlık ve ferah odalar, hem tatile yalnız gelenleri hem de geniş, samimi aileleri ağırlamanıza olanak tanır.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image