Nirvana Dolce VitaTürkiye'nin eşsiz, pitoresk bir köşesinde, sonsuz Toros Dağları ve Akdeniz'in zümrüt sularının buluştuğu bir çam ormanı arasında yer alan beş yıldızlı Nirvana Dolce Vita Hotel'de Akdeniz'in güzelliklerini keşfedin. Burada hoş karşılanacaksınız. Başınızı döndürecek, nefesinizi kesecek her türlü eğlence size sunulacak.

Nirvana Dolce Vita, yeme-içme kavramına yerleşik yaklaşımdan uzaklaşarak, yerel ve sağlıklı beslenmenin gerçek anlamını, sağlıklı yaşam kavramını tatilin her aşamasında ön plana çıkarıyor. Bu önemli bir değişiklik ve standartların ötesine geçen tamamen yeni bir yaklaşım, konuk için somut bir fark yaratacaktır.

"CRISPY KIDS DÜNYASI" dünyası, çocuğunuzun tatilini neşe ve eğlence ile dolduracak. Ve pedagojik olarak eğitilmiş personel, çocuklarınızın güvenliğiyle ilgilenecektir.

Otel, konuklarına unutulmaz bir tatil, en iyi DJ'lerden çeşitli eğlence programları ve gösteriler, tiyatro gösterileri ve festivaller sunmaktadır. Nirvana'nın özel dünyasında, sadece unutulmaz bir şekilde rahatlamakla kalmaz, aynı zamanda eğlenirsiniz. Nirvana Hotels'in ana hedeflerinden biri, konuklarına elbette unutulmaz izlenimler ve anılar bırakması gereken çok çeşitli eğlence ve spor programları sunmaktır. En parlak etkinliklerin organizasyonu: spor, kültürel ve sosyal, profesyonel gösteriler ve bireysel partiler, popüler ve profesyonel müzik gruplarının konserleri, ünlü DJ'lerin performansları ve çok daha fazlası. Hareketli ve hareketli bir tatil için ihtiyacınız olan her şeyi Nirvana Dolce Vita'da bulacaksınız.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image