Meryan Beach Hotel SpaTürkiye'nin en popüler tatil beldelerinden biri olan Alanya'da bulunan Akdeniz kıyısında bir otel. Otel 2019-2020 yılında komple bir tadilattan geçmiştir. Meryan Beach Hotel Spa, sizi lüks ve ayrıcalıklı hizmet dünyasına dalmaya davet ediyor. Tüm odalar parlak renklerde yapılmıştır ve her biri konforlu bir konaklama için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Otelde kapalı ve açık yüzme havuzlarının yanı sıra en küçük misafirler için ayrı bir çocuk havuzu bulunmaktadır.

Otel, her yaş için günlük gösterilere, yarışmalara ve oyunlara ev sahipliği yapmaktadır. Otel, tüm aile için unutulmaz bir tatil yaşatmaya odaklanmıştır. Meryan Beach Hotel Spa, sizi gerçek profesyonellerin yıl boyunca biriken stresi ve yorgunluğu atacağı harika bir Spa merkezini ziyaret etmeye davet ediyor.

Çocuklar, animatörlerin gün boyu kendilerini eğlendirip eğlendirecekleri, çeşitli gösteriler, bayrak yarışları ve yarışmalar düzenleyecekleri Çocuk Kulübü'nde eğlenceli vakit geçirebilecekler.

Otelin ana restoranında Türk mutfağının tüm lezzetlerini hissedebilirsiniz ve şefler her gün yeni bir şeyle sizi şaşırtmaya çalışacak.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image