Maxx Royal Kemer ResortKemer'in doğasına uygun mimari, emsalsiz “Maxx Inclusive” konsepti ve kusursuz hizmet. Muhteşem doğası ile büyüleyen Maxx Royal Kemer Resort, lüks anlayışınızı dönüştürecek ve sizi ayrıcalıklar dünyasına sürükleyecek… Lüks ve ayrıcalıklı bir tatil sunan Maxx Royal Kemer Resort, Kemer merkeze 6 km, şehir merkezine 50 km uzaklıkta yer almaktadır. Antalya merkeze, havaalanına 60 km.

Konfor ve lüks iç mekanın birleştiği süitler ve seçkin hizmetler kompleksi ile büyüleyen villalar. Maxx Royal Kemer Resort'un konforlu ve şık odalarında unutulmaz bir konaklama sizi bekliyor!

Maxx Royal Kemer Resort, 24 saat “Maxx Inclusive” konsepti kapsamında sadece en iyi marka yiyecek ve içecekleri sunuyor. Otelde seçkin mutfaklardan oluşan 3 restoran (Bronze Steak House, Azure Japon restoran), bir pastane, Chocolatier, sahilde 1 restoran, çocuk restoranı, orijinal Mövenpick marka dondurma ve ev yapımı dondurmadan oluşan bir bar, 11 bar ve Türk, İtalyan ve balık restoranlarının olduğu bir restoranlar sokağı.

Muhteşem bir koyun ortasında, çam ağaçlarıyla çevrili, 200 ve 400 metre uzunluğunda özel plajları bulunan Maxx Royal Kemer, nefes kesen doğal atmosferiyle misafirlerine eşsiz bir tatil vadediyor.

Maxx Royal Kemer Resort Middle Bay Beach, orta kumsalda yer alan özel oyun alanı, harika atmosferi ve kusursuz hizmeti ile aile eğlencesi için mükemmel bir yerdir.

Maxx Royal Kemer Resort, tenis kortlarından su sporlarına, grup derslerinden kişisel antrenmanlara kadar her şeyi sunuyor. Zevkinize göre bir spor seçin, bırakın eğitmen sizin için bir antrenman programı geliştirsin ve kendinizi pozitif enerjiyle dolu sağlıklı bir yaşam tarzına bırakın!

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image