Limak Limra Hotel ResortHotel Limak Limra, dağların denizle buluştuğu Kemer'deki en büyük aile tatil beldelerinden biridir. Büyük yeşil ormanlar ve temiz dağ havası olan bir yerde, Ultra her şey dahil bir aile tatili hayal ediyorsanız, bir sonraki tatilinizi ayırtın ve bavullarınızı toplamaya başlayın!

Limak Limra Hotel'de standart odalar, aile odaları ve Jakuzi Suit odalarda konaklayabilirsiniz. Otel odaları, konforlu bir konaklama için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Otel personeli, sizi gereksiz kargaşa ve kargaşadan kurtaracak ve Türkiye'nin atmosferini tam olarak hissetmenizi sağlayacak şeylerle ilgilenecektir.

Limak Limra Hotel, açık büfe restoranlarında kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde Türk ve dünya mutfaklarından yemekler sunmaktadır. Ayrıca, otel konseptinde genellikle geç bir atıştırma da yer alıyor. Otelin barlarında yerli ve seçilmiş ithal alkollü ve alkolsüz içecekler servis edilmektedir. Minibarınız da her gün yenileniyor.

Her gün çeşitli ustalık sınıflarının, eğitim programlarının, oyunların ve bayrak yarışlarının düzenlendiği Çocuk Kulübü özellikle çocuklar için donatılmıştır.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image