Gloria Verde Resort BelekGloria Hotels&Resorts otel zinciri, Antalya'nın en popüler resort komplekslerinden biridir.

Gloria Verde Resort, sıcak günlerde güneşten saklanmaya ve yerel kuşların cıvıltılarının tadını çıkarmaya yardımcı olan bir bahçe ile çevrilidir.

Gloria Hotels & Resorts'un keyifli ortamı, otel personeline sizi benzersiz, canlı tatlarla şımartmak ve doğanın cömert armağanlarından yararlanarak enfes yemeklerle şaşırtmak için tutkuyla çalışma fırsatı verir. Otelin ana restoranı, geniş bir suşi yelpazesinden geleneksel Türk kebaplarına kadar dünyanın dört bir yanından çeşitli mutfaklardan gurme yemeklerden oluşan zengin bir açık büfe seçkisi sunmaktadır.

Otel, yemek yemeyi ideal bir eğlenceye dönüştürmek için dünyanın sayısız mutfağından en iyi yemekleri onlara denk gelen geleneksel bir atmosferde sunuyor.

Gloria Verde tasarımı, güler yüzlü personeli ve geniş hizmet yelpazesi ile ilgi çekicidir. Otel, konforlu odalarından eğlence programlarına, lezzetli yemeklerden plaja ve golf sahalarına kadar iyi bir tatil için gerekli her şeyi misafirlerine sunmaktadır. Dünyanın her yerinden insanlar harika golf oyununun tadını çıkarmak için Gloria Verde'ye geliyor.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image