Fame Residence Göynük22 aile odası, 232 standart oda olmak üzere toplam 257 odadan oluşan otel, 2014 yılında genişletilmiş ve yenilenmiştir.

Otelimizin arazisinde 50 kişilik üniversal salon, kapalı ve açık bölümü olan bir restoran ve otelimizin farklı noktalarında yer alan yemek alanları bulunmaktadır.

Otelimiz muhteşem bir manzaraya sahip 4.400 m2 bahçe içinde yer almaktadır. Gün içerisinde siz otelin havuzunda dinlenip güneşlenebilirsiniz, bu sırada çocuklarınız kaydıraklı havuzda ve mini kulüpte dinlenmenin keyfini çıkarabilirler. Otel, geri kalan çocuklu aileler için her şeyi düşünmüştür ve mini kulübün yanında gündüz uyku için bir kompleks bulunmaktadır.

Fitness salonu ile açık ve kapalı yüzme havuzları sunan Fame Residence Göynük, size dinlenme fırsatı sunmayı ve konforlu konaklamanızı unutulmaz kılmayı hedefliyor. Spamızda beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak hamam, sauna, buhar odası ve masajlarla kendinizi şımartabilirsiniz. Ayrıca akşam animasyon gösterileri ve konsept partilere katılabilir, tatilinizden daha da keyif alabilirsiniz. Lezzetli yemekleri, güler yüzlü personeli, sahil yemek alanı, gözleme köşesi ve 5 çayı ile size doyamayacağınız, eğlence ve dinginlik dolu bir tatil vaad ediyoruz.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image