Delphin Botanik Hotel & ResortAlanya, Türkiye'nin en popüler tatil beldelerinden biridir. Alanya, ülkenin güney Akdeniz kıyısında yer alır ve bölgesel olarak Antalya iline aittir. Modern şehir, güçlü kale duvarlarının taçlarıyla taçlandırılmış Toros Dağları'nın yüksek kayalık yaylalarının eteğinde yer almaktadır.

Her yıl yenilenen Delphin Botanik Hotel & Resort, tüm misafirlerinin isteklerini dinleyerek yer almaktadır. Kendinizi ayrıcalıklı tatil dünyasına bırakın ve Türkiye'nin sıcaklığının ve misafirperverliğinin tadını çıkarın.

Otel personeli, konaklamanız süresince huzurunuzu ve uyumunuzu hiçbir şeyin bozmayacağından emin olacaktır.

Temiz hava, sıradağlar ve masmavi deniz, unutulmaz izlenimler ve anılar bırakacaktır.

Otel, tümü parlak renklerde yapılmış, hoş bir tasarıma ve konforlu bir ortama sahip 457 odaya sahiptir. Delphin Botanik Hotel & Resort, konukların otantik Türk mutfağının yanı sıra çeşitli geleneksel içecek ve tatlıları tadabilecekleri bir ana restorana sahiptir. Yerli ve ithal içkilerin servis edildiği barları ziyaret edebilirsiniz.

Otel, her yaş için günlük gösterilere, yarışmalara ve oyunlara ev sahipliği yapmaktadır. Otel, tüm aile için unutulmaz bir tatil yaşatmaya odaklanmıştır.

Delphin Botanik Hotel & Resort, sizi gerçek profesyonellerin yıl boyunca biriken stresi ve yorgunluğu atacağı harika bir Spa merkezini ziyaret etmeye davet ediyor. Gün boyu çeşitli şovlar, bayrak yarışları ve yarışmalar düzenleyen animatörlerin hem eğleneceği hem de eğleneceği Çocuk Kulübü'nde çocuklar eğlenceli vakit geçirebilecekler.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image