Bellis Deluxe HotelAkdeniz'in kıyısında yer alan tatil beldesi Belek'te unutulmaz bir zaman geçirin. Bellis Deluxe'ün hafif eğimli kumlu plajı çocuklar için idealdir, çam ve okaliptüs ağaçlarının kokularıyla dolu havası ise özellikle sağlığa faydalıdır. Otelin güney çiçekleriyle çevrili 135.000 m²'lik devasa yeşil alanını takdirle karşılayacaksınız.

Bellis Deluxe'de çok çeşitli konaklama seçeneklerini sunmaktayız: standart ve aile odaları, ana binada ve müstakil mini komplekslerde odalar, deniz manzaralı ve havuza doğrudan erişimli odalar, göl evleri ve özel havuzlu şık geniş villalar. Toplamda 554 odamızda 1000'in üzerinde misafir ağırlamaya hazırız.

Gerek ana büfe restoranımızda gerekse şık a la carte restoranlarımızda sunulan ürünlerin yüksek kalitesine ve zengin yemek seçeneklerine özen gösterdik.

Ayrıca spa hizmetlerinden faydalanabilir, yetişkinler ve çocuklar için kaydıraklı Aqua Park'ta eğlenebilir, mini hayvanat bahçemizi ve binicilik kulübümüzü ziyaret edebilir, tenis, su topu veya futbol oynayabilirsiniz.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image