Baia Lara HotelHotel Baia Lara, Antalya'nın en güzel bölgelerinden biri olan Lara'da yer almaktadır. Parlak Akdeniz güneşi altında parıldayan Baia otelleri, minimalist tasarımları ve kusursuz hizmet kalitesiyle öne çıkıyor.

Baia Lara, toplam 57.000 m2 alana sahip bir arazide yer almakta olup, deniz kıyısında, pitoresk iki kilometrelik Lara plajında, Antalya merkeze 17 km ve havaalanına 15 km uzaklıkta yer almaktadır.

Her zevke uygun geniş bir yemek yelpazesi sunan ana restoran, sizi her seferinde dünyanın farklı bölgelerine gastronomik bir yolculuğa çıkaracak. A'la carte restoranlar, dünyanın en iyi mutfaklarından gurme yemekleri, yabancı veya yerli üretimin seçkin şarapları eşliğinde sunuyor.

Eğlenceli aktiviteler, yarışmalar ve animasyonlar eşliğinde ana havuzun yanında zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Tatillerde spora ara vermek zorunda değilsiniz. Eğlenebileceğiniz ve egzersiz yapabileceğiniz aktivitelerimizin yanı sıra tam donanımlı spor salonumuzda ter atabilir veya harika açık havada rahatlayabilirsiniz.

2 tenis kortu, evrensel basketbol sahası, futbol sahası, plaj voleybolu, su topu, step aerobik, motorlu ve motorsuz tüm su sporları hizmetinizdedir. Çocuk kulübünün açık ve kapalı alanlarında profesyonel animatörler tarafından yürütülen güvenli ve eğlenceli aktiviteler gün boyu devam ediyor.

Farklı konseptlerde konforlu masaj odaları bulunan spa ve güzellik merkezi, yenilenme, ruhu ve bedeni şımartma ve tamamen yenilenme fırsatı sunuyor.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image