Ali Bey Park Manavgat Ali Bey Park Manavgat her şeyden önce rahatlık ve konfordur. Tüm odalar Osmanlı tarzında dekore edilmiştir ve Torosso Dağları'nın muhteşem manzarasına sahip bir balkona açılmaktadır.

36 kulvarlı dev bir su parkında adrenalin ve eğlence dolu dakikalar geçirin. Size eğlence ve olumlu duygular denizi sunulur. .

Otel birçok hizmete ve ayrıcalığa sahiptir.

Spa'da profesyoneller tarafından gerçekleştirilen bakımlarla bedeninizi ve ruhunuzu gençleştirin. Bali tarzı sahil evlerinde mavi ve yeşilin büyüleyici ve yatıştırıcı havasının tadını çıkarın. Ali Bey Park Manavgat Spa, benzersiz spa uygulamaları sunmaktadır.

Fitness First, fitness dünyasının lideridir ve sadece Türkiye'de Ali Bey Hotels & Resorts'ta mevcuttur. Burada sizin için bir ders planı düzenleyecekler, bir beslenme programı oluşturmanıza yardımcı olacaklar ve ayrıca sizi takip ederek hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaklar.

Otelin mükemmel bir tenis kortu vardır. Becerilerinizi geliştirebilir, nasıl oynanacağını öğrenebilir veya sadece eğlenebilirsiniz.

Ali Bey Park Manavgat en küçük misafirleri için çocuklarınızın maksimum düzeyde ilgileneceği harika bir Çocuk Kulübü sunuyor. Pek çok farklı eğlence programı, genç konukların sıkılmamasını ve ebeveynlerin havuz kenarında dinlenip gevşemelerini sağlayacaktır.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image