Ali Bey Club Manavgat Ali Bey Club Manavgat her şeyden önce rahatlık ve rahatlıktır. Tüm odalar Osmanlı tarzında dekore edilmiştir ve Torosso Dağları'nın muhteşem manzarasına sahip bir balkona açılmaktadır.

Otel, 25.000 m2 alana sahip büyük bir su parkına sahiptir. ve 380 metre uzunluğunda. Ali Bey Club Manavgat'ta adrenalin ve eğlence dolu anlar geçirmeye hazır olun.

Ayrıca otelin daha birçok hizmeti ve ayrıcalığı bulunmaktadır.

Spa'da deneyimli masörler tarafından yapılan masajlar ile bedeninizi ve ruhunuzu eşsiz bir yolculuğa çıkarın. Bali tarzı sahil evlerinde ağırlıklı olarak mavi ve yeşil tonlarının büyüleyici ve dinlendirici bir ortamında kendinizi ve vücudunuzu canlandırın.

Fitness First, fitness dünyasının lideridir ve sadece Türkiye'de Ali Bey Hotels & Resorts'ta mevcuttur. Burada sizin için bir ders planı düzenleyecekler, bir beslenme programı oluşturmanıza yardımcı olacaklar ve ayrıca sizi takip ederek hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaklar.

Otelin mükemmel bir tenis kortu vardır. Becerilerinizi geliştirebilir, nasıl oynanacağını öğrenebilir veya sadece eğlenebilirsiniz.

Ali Bey Club Manavgat, en küçük misafirler için çocuklarınızın maksimum düzeyde ilgileneceği harika bir Çocuk Kulübü sunuyor. Pek çok farklı eğlence programı, genç konukların sıkılmamasını ve ebeveynlerin havuz kenarında dinlenip gevşemelerini sağlayacaktır.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image