Ana Sayfa / Gelinlik ve Aksesuar Seçimi

Gelinlik ve Aksesuar Seçimi

Belki hayalinizde bir model vardır , belki de kararsızsınız merak etmeyin aklınızdaki ve gönlünüzdeki gelinliği bulana kadar pes etmeyeceğiz. 

Saç Tasarımı ve Duvak

Gelinliğinize , düğün konseptine, yüzünüze ve saçınıza en uygun saç tasarımını bulmanıza, duvak ve aksesuar seçimini yapmanıza yardımcı olmak çok keyifli olacak.

 Makyaj

Seçmiş olduğunuz gelinliğinize,  saç modeline ve yüzünüze uyacak en güzel ve doğru makyaja karar vermenizde yardımcı olmak için yanınızdayız.

Gelin Buketi​

Düğününüz için belirlenen konsepte , ayakkabınıza , gelinliğinize, saçınıza, makyajınıza uygun ve damadın yakasında taşıdığı çiçek ile kusursuz bir uyum yakalamanıza yardımcı olacak ve gecenin sonunda fırlatıp attığınız kişinin hayallerini süsleyecek gelin buketiniz içinçeşitli alternatifleri birlikte değerlendireceğiz.

Damatlık ve Aksesuar Seçimi

Her zaman  düğünün bir numarası gelindir. Ancak kabul edelim ki kusursuz bir damat da gelinin ve düğünün ihtişamı için önemli bir gerçektir. Düğün konseptine, mekana ve en önemlisi de Geline uyumlu damatlık ve aksesuar seçiminde yanınızdayız. İster hazır alalım isterseniz özel olarak diktirelim seçim sizin.
CONSUL TRAVEL SERVICE 2021
Designed by Mescomedia