Titanic Deluxe Golf Belek  Titanic Deluxe Golf Belek, 27 delikli Titanic Golf Kulübü'nün yanında ve çam ağaçlarının arasında yer alan yüksek kaliteli her şey dahil bir golf tesisidir. Bu otel aynı zamanda muhteşem Akdeniz kıyı şeridi ile mavi yengeçleriyle ünlü Beşgöz nehri arasında yer almaktadır. Titanic Deluxe Golf Belek, 12 ay boyunca görebileceğiniz peçeli baykuş olarak bilinen bölgenin sembolü Tyto Alba da dahil olmak üzere 109 farklı kuş türünün yaşadığı bir kuş cennetidir.

Titanic Deluxe Golf Belek, doğa ile uyumlu bir mimariye, 27 delikli bir golf sahasına, seçkin bir dekorasyona, birbirinden şık olan eşsiz manzaralı odalara ve zarif ve aynı zamanda sıcak bir atmosfere sahiptir.

Titanic Deluxe Golf Belek'te her şey tüm detaylarıyla misafirlerin konforuna göre tasarlanmıştır. Burada konfor, eğlence ve lezzet bir arada sunuluyor ve hem sevdikleriyle tatil yapmak isteyen misafirlere hem de iş toplantıları için profesyonel iş dünyasına ev sahipliği yapıyor.

  Golf saha

Golf sahasının doğrudan deniz kenarından uzanan yolu, her çukurda inanılmaz bir manzara ile golfçülere kendini kanıtlıyor. Hawtree of England golf sahası mimarları tarafından tasarlanan Titanic Golf Sahası, 110 hektarlık bir alana kurulu ve Türkiye'nin ilk 27 delikli golf sahası.

Titanic Golf Club, Toros güvertelerinin ihtişamı, romantik bir nehir ve Akdeniz arasındaki konumu ile golfçüler için çok özel bir oyun alanı sunuyor. Direkt olarak denizden uzanan parkur patikaları golf tutkunlarına her çukurda inanılmaz bir manzara sunuyor.

Titanic Golf Club (eski adıyla Tat International Golf), Belek'in geleneksel çam ağaçları arasında yer alır ve Beşgöz Nehri ile çevrilidir. Bu 27 delikli golf sahası, 9 delikli üç farklı döngü sunar ve her seviyedeki oyuncular için farklı zorluklar sunar.

• The River 1 – 9 : Dağların zirvelerine ve nehrin müthiş manzarasına hakim The River’ın heyecan verici parkuru keyifli ve zorlu bir golf deneyimi sunuyor.

• The Mediterranean 10 – 18 : The Mediterranean Golf Sahası, Belek bölgesinde muhteşem bir akdeniz manzarası ve deniz kenarındaki konumuyla golf tutkunlarına konforlu bir ortam sunuyor. The Mediterranean ‘da oyun sırasında size eşlik edecek Akdeniz’in büyüleyici mavisi vazgeçemeyeceğiniz bir deneyim olacak.

• The Forest 19 – 27 : The Forest, çam ormanlarının arasında golf tutkunlarının favori sahalarından biri. Toros dağları muhteşem doğasında uzanan yemyeşil çimler ve Akdeniz’in Ilık, yumuşacık havasında golfun keyfini çıkarın.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image