Sueno Hotels Beach SideSide'de (Antalya) bulunan Sueno Hotels Beach Side'de tatilinizi her türlü konforla kusursuz bir şekilde geçireceksiniz. Burada ince kum, mavi bayraklı bozulmamış bir plaj, her türlü eğlenceye sahip yüzme havuzları ve çocuklar için sonsuz aktiviteler bulacaksınız. Rahat ve huzur içinde tatilde eğleneceksiniz. Kompleks, Side antik kentinin yakınında yer almaktadır. Akdeniz'in berrak suları, ince kumu ve tarihin ruhu sayesinde Side köyü, cennet gibi bir tatil için büyüleyici bir yer görünümü kazanmıştır.

Kumlu plaj otelin hemen önünde yer almakta ve 260 m uzunluğunda sahil şeridi boyunca uzanmaktadır.

Planet Beach Club'ın üstü kapalı verandaları, oturma alanları, şezlong ve şemsiyeleri misafirlerin hizmetindedir. Ayrıca gündüzleri 1664 m2 alana sahip iskelede güneşin sıcak ışınlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Burada konuklar çeşitli yerli ve ithal içeceklerin tadını çıkarabilirler.

Otel, geri kalanı hakkında silinmez bir izlenime sahip olmanızı sağlamak için her ayrıntıyı düşünmüştür. Geri kalanı hakkında silinmez bir izlenime sahip olmanız için herkes tüm detayları düşündü. Sueno Hotels Beach Side, konuklarını dönme dolapta Akdeniz'in büyüleyici güzelliğinin tadını çıkarabilecekleri ve Discovery atraksiyonunda büyük dozda adrenalin alabilecekleri ay parkını ziyaret etmeye davet ediyor.

Sueno Hotels, toplantılara ve teşvik edici etkinliklere ev sahipliği yapma konusunda yılların deneyimine sahiptir. Modern bir kongre merkezinde kongre, toplantı, seminer, forum, halk tartışmaları gibi etkinliklerin düzenlenmesinde profesyonel yardım alacaksınız.

Kongre merkezinde önemli toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz, önemli tarihleri iptal edebileceğiniz farklı büyüklük ve kapasitelerde 12 oda bulunmaktadır.

Otel, isteklerinize göre aşağıdaki konaklama türleriyle bir etkinlik düzenlemek için standart donanım sağlamaya hazırdır: tiyatro, oditoryum, büfe, U şeklinde.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image