Sherwood Dreams ResortSherwood Dreams Resort, şehirden uzaklığı ve yerel doğanın ihtişamı ile konukları büyüleyen bir yerdir. Otel Kemer'de, dağlarla ve 100 yıllık çam ağaçlarıyla çevrili bir konumdadır. Burada hiç kimse ve hiçbir şey dinlenmenize müdahale edemez, tamamen rahatlayabilir ve tüm endişelerinizi daha sonraya erteleyebilirsiniz.

Ana restoranda şefler dünyanın dört bir yanından çeşitli yemekler ile sizi memnun edecek. A'la Carte restoranlar, özel ve enfes yemekleri sevenlerin yanı sıra özel yemek tutkunlarına da hitap edecek.

Tatilinizi daha da parlak hale getirmek için otel bir dizi eğlence programı, birçok yarışma ve animasyon hazırlamıştır. Burada çocuklarınıza özel ilgi gösterilecek, onlar için özel olarak geliştirilmiş bir eğitim programı, birçok yarışma ve bayrak yarışı. Zaman fark edilmeden geçecek ve çocuklar mutlu olacak ve bildiğiniz gibi mutlu çocuklar - mutlu ebeveynler.

Havuzu denize tercih edenler için otel bünyesinde çeşitli su kaydırakları bulunmaktadır. Ayrıca SPA merkezini ziyaret etme, masaj ve yüz bakımı yaptırma fırsatı da bulunmaktadır.

Ailenizle birlikte Sherwood Dreams Resort'a gelirken, tatilinizin uzun süre hatırlanacağından ve yılın geri kalanında geri dönme arzusunun size eşlik edeceğinden emin olabilirsiniz.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image