Paloma Finesse Side  Her şeyden en iyi şekilde yararlanabilmek için Paloma Finesse mükemmel bir şekilde planlanmış ve tasarlanmıştır.

Paloma Finesse’in modern, mütevazı ve sofistike tasarımı ile grinin tonlarından oluşan yumuşak renklerin eşsiz birleşiminin oluşturduğu benzersiz atmosferi ve imza niteliğindeki heykel enstalasyonu daha ilk bakışta sizi büyüleyecek. Lobisinden başlayan çağdaş mimari tarzı, heykel enstalasyonundan, yaklaşık 80 metrelik turkuaz havuzuna, 8 hektarlık alana yayılmış bahçelerine ve 350 metre uzunluğunda kendisine ait kum plajına kadar uzanıyor.

Geniş iç mekanlara, muhteşem manzaralara ve özel olarak tasarlanmış ayrıcalıklara sahip Paloma Finesse'e adım attığınız andan itibaren, eşsiz dünyasına hayran kalacaksınız.

Paloma Finesse, verandasında rahat şezlongların bulunduğu, özel havuzuna doğrudan geçişi olan, ince ve modern bir zevkle döşenmiş geniş 60 swim-up oda sunuyor.

Yemyeşil doğayla çevrili özel havuzunuzda rahatlamayı hissedin. Odadan çıkmadan havuza adım atmak gibisi yok...

Eşsiz odalarımız, geniş yatak odaları ve yaşam alanları, muhteşem Akdeniz manzaralarını gözler önüne seren geniş terasları ile sizi şık bir şekilde dinlenmeye davet ediyor.

"Odadan havuza" konseptinde tasarlanmış 60 swim-up ve en küçüğü 42 m2'lik tatiliniz için konfora geniş alan ayıran toplam 299 odadan oluşan Paloma Finesse; Stüdyo, Aile ve Geniş Aile Swim-up odaları ile konfor ve keyfi bir arada arayanlar için en rafine çözümleri sunuyor.

Ferah odaları, Paloma Finesse'de gevşemek için geniş alan ve konfor sunuyor. Herkesi ev konforunda hissettirecek kanepeli yaşam alanı da bulunan geniş süit odalar ailelerin rahatça zaman geçirebilmesi için özel olarak tasarlandı.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image