Kemer Barut CollectionBarut otelleri ile özdeşleşen geleneksel kalite ve kusursuz hizmet anlayışını yansıtan Kemer Barut Collection, misafirlerini özgün, şık ve yepyeni bir tatil anlayışıyla karşılıyor.

Burada, Kemer Barut Collection Hotel'de mavi ve yeşilin eşsiz uyumunu keşfedecek, hayatınızın en güzel tatilini yaşayacaksınız.

Akdeniz kıyılarında unutulmaz bir zaman geçirme deneyimi yaşatmaya hazır olan Kemer Barut Collection'da sınırsız bir tatilin keyfini çıkarın.

Türk ve dünya mutfaklarının en özgün yemeklerinin tadına vararak heyecan verici bir gastronomi yolculuğuna hazır olun.

Otel, konuklarına unutulmaz bir tatil, en iyi DJ'lerden çeşitli eğlence programları ve gösteriler, tiyatro gösterileri ve festivaller sunmaktadır. Kemer Barut Collection'ın ayrıcalıklı dünyasında unutulmaz bir dinlenmenin yanı sıra eğlenmek de mümkün. Kemer Barut Collection'ın ana görevlerinden biri, konuklara elbette unutulmaz izlenimler ve anılar bırakması gereken çok çeşitli eğlence ve spor programları sunmaktır.

En parlak etkinliklerin organizasyonu: spor, kültürel ve sosyal, profesyonel gösteriler ve bireysel partiler, popüler ve profesyonel müzik gruplarının konserleri, ünlü DJ'lerin performansları ve çok daha fazlası. Hareketli ve hareketli bir tatil için ihtiyacınız olan her şey Kemer Barut Collection'da.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image