Barut HemeraBarut Hotels, yarım asırdır Akdeniz'de heyecanlı tatillerinin yanı sıra kalitesi, samimiyeti ve yaratıcılığıyla da tüm dünyayı şaşırtıyor. Antalya - Side'nin en güzel yerinde bulunan Barut Hemera, masmavi denizin uçsuz bucaksız manzarası ve bu bölgenin eşsiz doğası ile çevrili, yıl boyunca eşsiz bir tatil sunuyor.

Barut Hemera, farklı sporları deneyebileceğiniz fırsatlardan yararlanabileceğiniz sağlıklı bir tatil seçeneği sunuyor. Dünyanın her yerinden sanatçıların gösterileriyle sonsuz eğlenceye hazır olun.

Farklı büyüklükteki masmavi havuzlar ve kristal berraklığındaki Akdeniz'in kıyılarında ayrıcalıklı alanlara sahip özel bir plaj, stresi ve olumsuz duyguları uzaklaştıracak!

Otelin ana restoranı Hemera Restaurant, sınırsız gurme yemek çeşitlerini özgün bir şekilde sunarak, "Sınırsız-Hepsi" konsepti çerçevesinde bu gastronomik yolculukta size tüm zevkleri yaşama fırsatı sunuyor. Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin yemeklerinin sofralarınıza lüks sunumu, ana restoranın lezzet açısından çekiciliğini sağlamakta ve hayran bakışları üzerine çekmektedir. Sınırsız açık büfe yemek seçeneklerinin yanı sıra, restoranın yanındaki yeşil çimenlikte pişirilen barbeküler burada sizi bekliyor. Tatilinizin her gününün her saatini "şık" bir şekilde geçireceğiniz Hemera Restaurant'ta büyülü yemeklerin tadını çıkarın.

Otelin en genç misafirleri, animatörler tarafından çeşitli gösteriler, yarışmalar ve ustalık sınıfları düzenlenerek eğlendirilecekleri Çocuk Kulübü'nde eğlenebilirler. Ve şu anda ebeveynler Spa'da rahatlayabilecek ve kendilerine zaman ayırabilecekler.

Image FachtSheet

Deluxe Room

Image
Image
Image

Sea Room

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image

Villa Tipi1

Image
Image
Image
Image
Image